המלצות


 היי יוסי תודה על התמיכה והכלים בזכותך ובזכות המעקב נראה שעצרנו לרגע את ההידרדרות ביחס לחודש קודם אתה קוסם!"

משפחת אבידן מפתח תקווה
     

 יוסי היקר למדנו ממך המון, מזל שפגשנו אותך בזכות הכלים שקיבלנו ממך התחלנו לחסוך ולתכנן עתיד ורוד לילדינו"

משפחת אלוני מקרית אונו
     

 יוסי עד היום כל מי שנפגשנו איתו דיבר איתנו בעיקר בסיסמאות אתה נתת לנו כלים פרקטיים - דיברת תאכל'ס תודה על הכל"

משפחת מלכה, פתח תקווה
     

 היי יוסי אנו רוצים להודות לך על שהיית נודניק איתנו ולא וויתרת לנו בכל המשימות בזכותך אנחנו בדרך לחוף מבטחים תודה על העזרה"

מורן ויניב, קידר
     

 היי יוסי תמיד שאלתי את עצמי איך זה שכולם בסביבי עושים הכל חו"ל, רכב חדש, מסעדות וכו'... ודווקא אנחנו שעובדים קשה ומרוויחים יפה לא מצליחים אחרי שהתחלנו תהליך איתך התחלתי להבין שכולם זה כל משפחה סביבנו עושה משהו אחד היום אנחנו יודעים לנתב את הכסף שלנו למה שאנחנו באמת רוצים - ולא כדי להרשים את הסובבים אותנו אין עליך !!"

משפחת שרון, תל-אביב
     

 תודה רבה לחברת "פלוסי" שהצליחה להשיג לנו משכנתה בתנאים מעולים!!! לעולם לא היינו מצליחים לעשות זאת לבד. כמובן שניסינו בעצמנו, אך הבנק לא טורח לחזור אליי ואף מתעלם, במיוחד כשמדובר במחזור! לאחר שפנינו ליוסי בבא מ"פלוסי" לא הצטערתי לרגע, מבלי להגזים בכלל – אחרי יומיים הוא השיג לנו משכנתה שחסכה לנו שלוש מאות אלף שקלים, תנאים מעולים והחזר חודשי מופחת! הדבר היחיד שעשינו היה לחתום על הטפסים ששלח! ללא שום מאמץ מצדנו, לא יאומן!!! נותר לנו רק להודות ולשבח את המקצועיות, היעילות והמהירות שבה התנהל התהליך הקצר הזה. ממליצה בחום!"

קרן ואורן זקן מירושלים
     

 יוסי העניק לנו שירות מעולה, היה סובלני והסביר לנו כל דבר במשכנתה עד לחתימה וגם לאחר מכן יוסי הוא חייכן ומקצוען - ממליצים בחום"

שרון ואופיר תורג'מן , מעלה אדומים
     

 יוסי היקר תודה לך על יעוץ וליווי מקצועי. אין לנו מספיק מילים להודות לך על כך שהארת את עיננו, שמחים שבחרנו בך ותודה על הליווי האישי והמקצועי ללא פשרות מול שועלי הבנק. שוב תודה וחג שמח"

עינב ומיטל בן יעקב, פתח תקווה